Встановлення брекетів. Вирівнювання зубів. Актуальні технології, матеріали світового рівня

Сяюча здоров’ям посмішка є однією з головних ознак краси і успіху сучасної людини. Якщо ще кілька десятиліть тому основним завданням стоматології залишалося збереження здоров’я зубів, то сьогодні як ніколи на часі створення ідеальної візуальної складової. Не дивно, що більшість пацієнтів прагнуть скорегувати форму і стан посмішки в будь-якому віці, звертаючись до ортодонта клініки «Сніжана» з метою вирівнювання зубів. Неправильний прикус, кривизна молярів або різців, множинні діастеми (щілини між зубами) — одні з найбільш поширених проблем естетичного характеру. Сучасна стоматологія пропонує безліч варіантів їх вирішення.

Якщо вас цікавить вирівнювання зубів в Харкові, хорошим вибором буде звернутися в «Сніжану». Наші стоматологи-ортодонти підберуть метод, який найбільш повно відповідає актуальній клінічній картині та фінансовим можливостям.

Ортодонти медичного центру “Сніжана” працюють як з дорослими, так і з дітьми.

Брекет-системи – гарантія результату в складних випадках

брекеты харьковметаллические брекетысапфировые брекеты

фото результатів лікування є власністю стоматолога-ортодонта Бондаренко Олексія Олеговича. Медичний Центр “Сніжана”

Які брекет-системи доступні в медичному центрі “Сніжана”

Стоматологія «Сніжана» пропонує своїм пацієнтам вирівнювання зубів за доступними цінами із застосуванням найбільш ефективних видів брекет-систем, до числа яких відносяться:

 • Металеві – характеризуються низькою привабливістю при оптимальних показниках цінової доступності.
 • Керамічні. Створюються з напівпрозорого полікристалічного оксиду алюмінію, підбираються під колір емалі пацієнта, а тому вигідно відрізняються ефектною матовою поверхнею. Дорожче металевих брекет-систем, але менш ефективні.
 • Сапфірові – рекомендуються як коректуючі системи з огляду на практично повну невидимість. Сапфірові брекети практично не відчуваються в роті і виглядають естетично, але їх установка обумовлює високу вартість вирівнювання зубів.
 • Самолігуючі (безлігатурні) – за рахунок особливої конструкції дуги, кріплення якої не передбачає жорсткої фіксації, знижують ризик виникнення мікротравм слизової.

У стоматології «Сніжана» в ході ортодонтичного лікування пацієнтам пропонують установку брекет-систем, створених виробниками зі світовим ім’ям: WBT (Корея), Dentaurum (США), Triem (Німеччина). Крім того, лікарі клініки використовують якісні матеріали Ormco. Згідно відгукам, вирівнювання зубів за допомогою установки сучасних ортодонтичних систем, що відрізняються малими габаритами і не викликають дискомфорту, дає можливість отримувати високі результати в боротьбі з зубо-щелепними аномаліями.

Вирівнювання зубів у Харкові без брекетів

При наявності незначних дефектів зубного ряду, небажано використовувати брекет-системи, і по ряду інших ознак вирівнювання зубів в стоматології «Сніжана» проводиться за допомогою таких ортодонтичних конструкцій:

 • елайнерів – силіконових або пластикових кап, які потрібно носити приблизно 20-22 години на добу;
 • трейнерів для вирівнювання зубів – шин з силікону, призначених для нічного носіння;
 • пластин – знімних або незнімних конструкцій з металу і пластика.

Елайнери переважно використовуються для лікування дорослих, трейнери і пластини для вирівнювання зубів у дітей.

Стоматологія «Сніжана»: виправлення прикусу у дорослих і дітей

Сьогодні поширена помилка, що немає способу допомогти дорослим, які мають неправильний прикус або інші подібні проблеми. Професіонали «Сніжана» з легкістю проводять як вирівнювання дитячих зубів, так і коригування лінії усмішки у дорослих. Виправлення прикусу або дефектів зубного ряду у дітей та підлітків відбувається досить швидко, при цьому лікування таких пацієнтів слід проводити з урахуванням вікових особливостей. У нашій стоматології їх обслуговують фахівці, що мають досвід роботи з дітьми більше 15 років. Саме тому ви можете бути впевнені, що ваша дитина отримає кваліфіковану допомогу ортодонта.

Чому підлітки зараз самі записуються до ортодонта на консультацію з приводу брекетів?

Ви помічали, що варто тільки знайти в людині якусь “неправильність” і все – погляд повертається в це місце постійно. І якщо в дитини криві зуби, то вона відчуває той погляд постійно.

При цьому, брекети стали настільки поширені, що їх уже ніхто у співрозмовника не помічає. Ба більше, підлітки просять ортодонтів використовувати різнокольорові “гумки”, щоб ще більше акцентувати увагу на своїх брекетах.

Вирівнювання зубів у дорослих, коли щелепна система повністю сформована, викликає певні складнощі, але залишається реальним за умови установки брекетів – ортодонтичних незнімних конструкцій з множинними замками і скобами, закріпленими на металевій дузі. Брекет-система за показаннями може бути встановлена пацієнтам, які досягли 12-річного віку, у випадках, коли реалізація інших методик характеризується малою ефективністю. В кожному випадку ви отримуєте кваліфіковану консультацію та поміч у виборі брекетів, які найповніше відповідають актуальній клінічній картині для найкращого результату лікування у вашому конкретному випадку.

5 причин для вирівнювання зубів в стоматології «Сніжана»

 1. Використання тільки сучасних систем і матеріалів виробництва США, Німеччини та Кореї, що обумовлює впевненість в якості та ефективності.
 2. Висока кваліфікація стоматологів-ортодонтів, найкращим доказом якої є сяючі посмішки наших пацієнтів.
 3. Різноманітність методів – вам запропонують вирівнювання зубів без брекетів або ж з їх використанням.
 4. Гнучка цінова політика. Ми розуміємо, що на сьогодні вартість пластин і брекетів для вирівнювання зубів є актуальним питанням, тому прагнемо зробити свої послуги доступними для максимальної кількості пацієнтів.
 5. Клініка дотримується найвищих стандартів гігієни, адже безпека пацієнтів залишається нашим головним пріоритетом.

Нижче представлені ціни на брекет-системи різних виробників.

Для запису на консультацію ортодонта звертайтесь за телефонами: 

080 033 79 76
+38 (096) 00 87 077
+38 (099) 00 87 077 (Viber, Telegram)
+38 (073) 008 70 77

або заповнюйте форму зворотного зв’язку на сайті і ми вам передзвонимо.

Ціни

Ціна на брекети в Харкові

Інші послуги
 • Первинна консультація ортодонта 500 грн
 • Металева брекет система (Німеччина) 15 000 грн
 • Металева брекет система (США) 18 000 грн
 • Керамічна брекет система (США) від 20 000 грн
 • Сапфірова брекет система (Корея) від 28 000 грн
 • Сапфірова брекет система (США) від 30 000 грн
 • Комбіновані брекет системи 17 000 грн
 • Металева самолігуюча брекет-система (США) від 20 000 грн
 • Керамічні самолігуючі брекет-системи від 25 000 грн
 • Установка металевого ретейнера 2000 грн

Подбайте про своє здоров’я – довірте вирівнювання зубів ортодонтам клініки «Сніжана».

Ми звяжемося з Вами прямо зараз!

  Є питання? Ми зв'яжемося з Вами прямо зараз!