ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ У ХАРКОВІ ШВИДКО І БЕЗ БОЛЮ

Показання до видалення зубів:

 • – Наявність хронічного періодонтиту в стадії загострення.
 • – Коли не можна ліквідувати запальний вогнище у верхівки зуба.
 • – Видалення зубів, які можуть бути причиною кісти, запалення або невриту трійчастого нерва.
 • – Якщо зуб постійно травмує язик або слизову оболонку щоки, а також заважає нормальному прикусу, такий зуб теж краще видалити.
 • – Видаленню підлягають багатокореневі зуби, які є причиною одонтогенного остеомієліту.
 • – Видалення сусіднього зуба при підгонці знімного зубного протеза, але для цього повинні бути строгі медичні показання.
 • – Неможливість терапевтичного лікування;
 • – Видалення ретінірованного зуба.

Як проходить сама операція з видалення зуба?

 1. Проводиться знеболювання ділянки маніпуляції.
 2. Легке відшаровування слизової, для більш зручного доступу до зуба.
 3. Люксація (розгойдування) для багатокореневих зубів, Ротація (викручування) для однокореневих зубів.
 4. При необхідності, ушивання рани.

Дана процедура є абсолютно безболісною завдяки сучасним стоматологічним анестетиків професійним навичкам нашого хірурга-стоматолога.

НАЙЧАСТІШІ ПИТАННЯ, ПОВ’ЯЗАНІ З ВИДАЛЕННЯМ ЗУБА

 1. Як довго триває біль після видалення зуба?

Це дуже індивідуальний момент, адже кожен з нас має різний поріг больової чутливості, але у середньостатистичної людини хворобливість походить через 2 дня.

 1. Скільки триває процес загоєння рани після видалення?

2 тижні для загоєння лунки, а за 3 повне її затягування.

 1. Яка повинна бути лунка після видалення зуба?

Лунка повинна бути повністю заповнена кров’яним згустком, через 20-30 хвилин, вона перетворюється в тромб, який захищає лунку зуба від бактерій.

 1. Як вилікувати кісту зуба?

Існує два способи лікування кісти зуба.

1) Терапевтичне лікування, якщо кіста має малі розміри і анатомія кореня дозволяє якісне проходження і пломбування каналу.

2) Хірургічне лікування, коли якісне терапевтичне лікування неможливо і якщо кіста є великих розмірів.

 1. Яке знеболююче можна приймати після видалення зуба?

У нашій стоматології, кожен доктор повністю веде і стежить за станом здоров’я пацієнта. Виписування призначень невід’ємний процес. Для усунення больових відчуттів може використовуватися будь-який знеболюючі засіб. Найбільш поширене це Німесил, адже крім знеболюючого дії, цей препарат є нестероїдних протизапальних засобом.

 1. Як проходить процес видалення кісти зуба?

Даний захід полягає у видаленні причинного зуба з кістою. Закладання лікарського і кісткового матеріалу і подальшим ушиванням рани.

ПЕРЕВАГИ ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ У СТОМАТОЛОГІЇ “СНЕЖАНА”

 1. Безболісне видалення зубів за допомогою ультразвукового апарату Pieson (Швейцарія);
 2. Знеболюючі анестетики останнього покоління виробництва Франції та США;
 3. Наявність спеціалізованої станції Neptune для проведення вилучень уві сні;
 4. Високий рівень сервісу і найдоступніші ціни на видалення зубів в Харкові.

ВИДАЛИТИ ЗУБ У ХАРКОВІ

Акуратно і безболісно

Однією з важливих особливостей застосування технології Pieson є те, що видалення зуба відбувається зі збереженням кісткової тканини, без якої в подальшому істотно ускладнюється процес імплантації. Крім цього, не травмуються сусідні зуби, ясна, судини, нервові закінчення і м’які тканини. Надрізи максимально точні і тонкі, процедура проходить акуратно і безболісно.

Легко справляється з найскладнішими випадками

Ультразвуком, на відміну від класичної методики, можна видалити зуб навіть в самих важкодоступних місцях. Тому ультразвукове видалення застосовується при необхідності видалити зуб мудрості, ретинований зуб, кісту зуба і т.д.

Безпечно та безкровно

Оскільки ультразвук має антисептичний ефект і під час процедури відсутній прямий контакт з тканинами ризик зараження повністю виключений. За рахунок високої швидкості проведення операції вона проходить практично без втрати крові.

Ціни

Ціни на видалення зубів

Інші послуги
 • Просте видалення зуба від 550 грн
 • Складне видалення зуба від 850 грн
 • Видалення зуба мудрості складне сл.№1 1 500 грн
 • Видалення зуба мудрості складне сл.№2 4 000 грн
 • Видалення зуба ультразвуком (апаратом Pieson Master) від 4 000 грн
 • Ін'єкційна анестезія 200 грн
 • Проведення процедури під седацією (в кріслі) 2 000 грн
 • Рентген діагностика радіовізіографія Vatech (сектор) 80 грн

У стоматології «Сніжана» проводиться
видалення зубів будь-якої складності

 • Просте видалення зуба
 • Видалення зуба мудрості
 • Видалення ретінірованних зубів
  (не прорізалися)
 • Видалення кісти зуба
 • Просте
  видалення зуба

  Классическая методика вырывания зубов с применением обезболивающих анестетиков. Подходит для несложных случаев, когда зуб обладает высокой подвижностью, не имеет множество корней и в процессе его извлечения не требуются дополнительные процедуры.Класична методика виривання зубів із застосуванням знеболюючих анестетиків. Підходить для нескладних випадків, коли зуб має високу рухливість, не має безліч коренів і в процесі його вилучення не потрібні додаткові процедури.

 • Складне видалення зуба ультразвуком

  Складним називається видалення зубів мудрості, ретінірованних зубів, видалення кісти зуба. У нашій стоматології проводиться швейцарським апаратом Pieson Master. Це так званий «ультразвукової ніж», одна з новітніх технологій для процедур по видаленню зубів.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВИДАЛЕННЯ ЗУБА В НАШІЙ СТОМАТОЛОГІЇ

image description
 • 01
  Попередня консультація Фахівці клініки «Сніжана» завжди спочатку вивчають всі можливі варіанти щодо збереження натурального зуба і тільки в крайньому випадку направляють на видалення.
 • 02
  Знеболювання і проведення видалення Пацієнту пропонуються способи видалення і знеболення. Далі здійснюється сама процедура по вилученню зуба
 • 03
  Спостереження Через пару днів після процедури ми пропонуємо пацієнту прийти на безкоштовний огляд місця операції.

Переваги видалення зуба ультразвуком

Сучасні стоматологічні клініки приділяють особливу увагу новим технологіям і найбільш ефективним методам діагностики, лікування і видалення зубів. Тому, щоб йти «в ногу» з часом, а також дбати про здоров’я і самопочуття пацієнтів, фахівці вибирають тільки найбільш інноваційні та безпечні засоби.

До таких сміливо можна віднести видалення зубів ультразвуком. Технологія ультразвукового видалення зубів дозволяє робити максимально точні і вузькі розрізи, істотно зменшуючи операційне поле, а також щоб уникнути зайвого травмування та сильної кровотечі, як це буває, коли видалення зубів відбувається стандартними методами.

Варто зробити акцент на те, що ультразвук особливо корисний в застосуванні до найбільш складних стоматологічних випадків – наприклад, коли необхідне видалення зуба за допомогою розрізу ясна для подальшого роздроблення зуба і його вилучення з лунки по частинах. У даній ситуації ультразвук є однією з кращих альтернатив звичайному скальпелю.

Також незаперечною перевагою ультразвуку потрібно вважати відсутність ризику пошкодження капілярів і порушення кровотоку завдяки мініатюрним розрізам тканини. Більш того, видалення зуба ультразвуком несе в собі антибактеріальний ефект, а це в свою чергу безпосередньо впливає на швидкість загоєння рани і відновлення тканин після процедури видалення.

Безсумнівно важливим моментом є і психологічний фактор. Прийнято вважати, що видалення зубів – це неймовірно боляче і неприємно, стереотип у вигляді величезних стоматологічних кліщів лякає навіть найсміливіших, а відчуття дискомфорту після видалення переслідує ще досить довгий час. Так було раніше, але тепер за допомогою ультразвуку всі стереотипи і фобії стають давно пройденим етапом з кількох причин:

 • по-перше – видалення зуба за допомогою ультразвуку є абсолютно безболісною процедурою;
 • по-друге – пацієнту вводиться спеціальний анестетик, щоб додатково виключити появу неприємних відчуттів внаслідок розрізу тканин;
 • по-третє – відсутні вібрації або сторонні звуки, які викликають паніку або турбують пацієнта;
 • по-четверте – якщо страх все-таки долає, процедуру можна провести під седацією;
 • по-п’яте – процес відновлення після видалення мінімальний, не доставляє дискомфорту і триває всього пару днів.

Після процедури видалення ультразвуком пацієнту потрібно слідувати деяким рекомендаціям в області гігієни порожнини рота і підкоригувати режим харчування, але дані норми не є критичними і носять скоріше профілактичний характер:

 • після процедури утриматися від прийняття їжі 2-3 години, а в наступний відновний період жувати на протилежній стороні, щоб зняти набряклість – прикласти до щоки холодний компрес,
 • чистити зуби щіткою з м’якою щетиною,
 • не відвідувати баню, сауну або басейн, і виключити фізичні навантаження на час загоєння.

Як бачите – нічого складного, але дотримання цих правил суттєво прискорить процес загоєння.

Якщо вам потрібно легке і абсолютно безболісне видалення зубів у Харковістоматологічна клініка «Сніжана» з радістю вам допоможе!

Запишіться на безкоштовну консультацію та наш фахівець докладно розповість вам про технології ультразвукового видалення зубів, а також складе детальний план лікування.

Ми звяжемося з Вами прямо зараз!

  Є питання? Ми зв'яжемося з Вами прямо зараз!