виниры

Вініри

Керамічні вініри E-max

Керамічні вініри є однією з найпопулярніших послуг естетичної стоматології Медичного центру “Сніжана”.

Керамічні вініри – це накладки на зуби, які допомагають створити ідеальну і природну посмішку. Основне призначення керамічних вінірів – естетика.

Перед установкою керамічних вінірів необхідно вирівняти викривлені зуби. Ми не проводимо естетичне відновлення зубів без попереднього ортодонтичного лікування, в разі складної деформації зубних рядів. Вініри рекомендовані пацієнтам з естетичними проблемами з зубами, такими як, темний колір емалі, численні пломби та реставрації зубів, тріщин, відколи, стирання, треми (проміжки між зубами). Керамічні вініри легко виправляють будь-яку з цих проблем.

Виготовляються керамічні вініри зубним техніком в лабораторії з зліпків зубів пацієнта, а потім приклеюється до зуба. Тобто, моделюються індивідуально для кожного пацієнта, залежно від клінічної ситуації. У нашій стоматології ми використовуємо і рекомендуємо тільки такі вініри.

Матеріал, застосовуваний для виготовлення керамічних вінірів – Е-max.

Вініри E-max – сучасна технологія, що дозволяє виконувати реставрацію одиночній зубної коронки винирами зі склокераміки, виготовлених на основі дісілікат літію. Завдяки інноваційній технології стало можливим створювати зубні пластини товщиною близько 0,3 мм і не обточувати коронку зуба перед установкою. Високоміцні вініри виглядають дуже естетично і відрізняються довговічністю, встановлюються при пошкодженні або появі плям на емалі, наявності викривлень або щілини між зубами.

У стоматології «Сніжана» використовується наступний протокол за індивідуальним виготовленню керамічних вінірів.

  1. Спочатку ми проводимо огляд, діагностику, далі робимо попереднє воскове моделювання майбутньої роботи. Потім переносимо це все в порожнину рота за допомогою спеціальної пластмаси і оцінюємо роботу з пацієнтом.
  2. Далі йде препарування зуба, виготовляються тимчасові вініри і знімаються відбитки під постійні. Під час наступних відвідин відбувається примірка керамічних вінірів.

Завершальний етап – фіксація керамічних вінірів на спеціальний цемент і корекція по прикусу. Середній термін служби вінірів – 5-15 років.

У стоматології «Сніжана» можна отримати безкоштовну консультацію стоматолога-ортопеда, який підбере оптимальну конструкцію для кожного конкретного випадку. Ціни визначаються після консультації стоматолога-ортопеда.

Ціни

Ціна на вініри в Харкові

Інші послуги
  • E-MAX винир (жувальна група) 5 950 грн
  • E-MAX винир (передня група) 7 950 грн
Ми звяжемося з Вами прямо зараз!

    Є питання? Ми зв'яжемося з Вами прямо зараз!