Косметичне відбілювання зубів

Безпечне відбілювання зубів всесвітньо відомою системою Opalescence Boost (США);

Всього за 1 процедуру зуби стають світлішими на 4-6 тонів, а ефект зберігається до 3-х років;

Процедура відбілювання проста і комфорту, триває не більше 1 години.

Записатья на прием  ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ У ХАРКОВІ АМЕРИКАНСЬКОЮ СИСТЕМОЮ OPALESCENCE BOOST

  Дорога система з гарантованим результатом

  Висока вартість і американське походження Opalescence Boost самі за себе говорять про якість і ефективність цієї технології. Opalescence Boost – дорога система відбілювання, яка дає видимий результат вже після першої процедури, не пошкоджуючи емаль. Opalescence означає сяйво! Сяйте здоровою і білосніжною посмішкою завжди!

  Не вимагає теплового впливу, який пошкоджує емаль.

  На відміну від аналогів для активації гелю Opalescence Boost не потрібно тепловий вплив лампи або лазера, завдяки цьому відсутній вплив на тканини і пульпу. Під час процедури не змінюється структура зубів, відсутній вплив на їх міцність.

  Освітлює всі види плям

  Секрет Opalescence Boost криється в тому, що видаляються не тільки поверхневі плями, а й глибокі, що надають темне забарвлення зубів. Це відбувається завдяки молекулам кисню, які проникають всередину зуба і розщеплюють темний пігмент.

  ВІдбілювання зубів

  ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБОВ - ГОЛЛІВУДСЬКА УСМІШКА ВСЬОГО ЗА 1 ПРОЦЕДУРУ

  image description
  • 01
   Без шкоди для зубів Opalescence Boost розроблена з усіма стандартами безпеки для зубної емалі, саме тому наша стоматологія віддала перевагу цій системі відбілювання.
  • 02
   Гарантовано Незалежно від того, який відтінок зубної емалі у Вас зараз, Opalescence Boost зробить свою справу на 5 +. Навіть дуже жовті від природи зуби будуть сяяти білизною.
  • 03
   Дуже гарно Білі зуби завжди в моді. Це те, чим можуть похвалитися одиниці. Вас обов'язково помітять, а чудовий результат відбілювання буде досягнуто всього за 1 сеанс.

  ЕТАПИ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ СИСТЕМОЮ
  OPALESCENCE BOOST

  • 01 Огляд ротової порожнини стоматологом
  • 02 Підготовка ротової порожнини до процедури і ізоляція ясен
  • 03 Покриття зубної емалі спеціальним гелем Opalescence Boost
  • 04 Видалення гелю і нанесення зміцнювальних емаль засобів

  ВІДЕО ПРО ТЕ, ЯК ПРОХОДИТЬ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ OPALESCENCE BOOST

  Ми звяжемося з Вами прямо зараз!

   Є питання? Ми зв'яжемося з Вами прямо зараз!

   Відбілювання зубів в Харкові в стоматології Сніжана

   У стоматології «Сніжана» виконується одна з найпопулярніших процедур – відбілювання зубів, що дозволяє поліпшити естетику зубного ряду, змінити колір емалі на кілька тонів і знайти гарну посмішку.

   Особливості відбілювання зубів

   У багатьох людей зубна емаль спочатку має жовтуватий або сірий відтінок. Згодом під впливом багатьох чинників колір зубів погіршується. На це впливають вікові зміни, вживання напоїв, овочів і фруктів, що містять природні фарбуючі речовини, лікування антибіотиками, активне куріння. Відбілювання зубів в умовах стоматології «Сніжана» виконується під наглядом лікаря-гігієніста і ділиться на два види – апаратне і хімічне.

   1. При хімічному способі в відбілюючий складу включається пероксид карбаміду або відбілюючий гель, що містить перекис водню і препарат-каталізатор, що викликає хімічну реакцію. В результаті відбувається вивільнення кисню, що потрапляє в дентин і надає відбілюючий ефект. Процедура дозволяє змінити колір зубної емалі на 1-3 тони.
   2. При апаратному способі відбілювання каталізатором служать спеціальні пристрої з різними видами випромінювання, під впливом яких починається хімічна реакція. Під дією променів відбілююча речовина швидше потрапляє в дентин, процедура триває близько 1-1,5 години, після чого зуби стають на 4-6 тонів світліше.

   Перед тим як почати відбілювання, стоматолог-гігієніст оглядає ротову порожнину, визначає стан зубів і ясен, виявляє причини, що викликали зміну кольору зубної емалі. Відбілювання виконується при відсутності запальних процесів і карієсу, тому проводиться санація порожнини рота з усуненням всіх недоліків.

   Апаратні методи відновлення відтінку зубів

   До найбільш популярним апаратним способом відбілювання зубів в Харкові відносяться:

   1. Лазерний спосіб. Вважається дорогим і найбільш результативним видом процедур. Полягає в вузьконаправленій дії лазерного променя на поверхню зубів з попередньо нанесеним гелем. Тривалість сеансу становить 15-30 хвилин. В результаті впливу лазером зуби стають на 8-10 тонів світліше.
   2. Фотовідбілювання. При виконанні процедури на зуби наносять гель з перекисом водню, після чого на них впливають ультрафіолетовими променями. Внаслідок цього відбувається розщеплення атомів водню і вивільнення кисню, що проникає в дентин і надає відбілюючий ефект.
   3. Ультразвукове відбілювання. Дана методика відноситься до одного з видів професійної гігієни і полягає в очищенні нальоту і зубних відкладень, а також подальшої поліровки поверхні зуба, в результаті чого вона стає світліше.

   Хімічне відбілювання зубного ряду

   Професійне хімічне відбілювання зубів в стоматології «Сніжана» виконується за допомогою прогресивної американської методики Opalescence Boost, яка вважається найбільш популярною в естетичній стоматології. Відбілююча суміш включає гель, що складається з перекису водню і активатора, що містить нітрат калію і фторид натрію. При змішуванні компонентів отримують речовину, що дозволяє за один сеанс змінити колір зубної емалі на 6-8 відтінків. Висока ціна на відбілювання зубів за допомогою Opalescence Boost говорить про те, що процедура гарантує результат на 100% і дозволяє змінити колір емалі в важкодоступних місцях порожнини рота.

   При проведенні процедури не використовуються тепловий вплив і лазерні промені, тому на пульпу не здійснюється ніякого впливу і структура тканин зуба не змінюється. Завдяки інноваційній технології процедура відбілювання зубів гранично спрощена і проводиться через 10-14 днів після санації порожнини рота. Спочатку проводиться захист ясен і слизової від дії інгредієнтів, що входять до складу, після чого на зуби наносять відбілюючий гель. Через 20 хвилин лікар видаляє залишки пасти і виконує фторування зубного ряду для закріплення результату.

   Відгуки пацієнтів про відбілюванні зубів за допомогою Opalescence Boost свідчать, що це найрезультативніший і повністю безпечний спосіб зробити посмішку красивою і білосніжною.

   Період реабілітації

   Протягом декількох днів після відбілювання потрібно уникати вживання їжі, в якій містяться яскраві барвники – кави, міцного чорного чаю, червоного вина, деяких видів овочів. Негативно позначаються на кольорі емалі смоли, що з’являються в порожнині рота в результаті куріння. Найбільш імовірним ускладненням, що виникає після відбілювання, є висока чутливість до холодної і гарячої їжі, кислих або солодких продуктів. Щоб не відчувати дискомфорту, рекомендується користуватися спеціальними захисними гелями.

   Попередню ціну на відбілювання зубів у Харкові можна дізнатися за телефоном, вказаним на сайті нашої клініки. Остаточна вартість послуги визначається на безкоштовній консультації у лікаря-гігієніста в стоматології «Сніжана».