хирург стоматолог

Синус-Ліфтинг

ЩО ТАКЕ СИНУС-ЛІФТИНГ?

Синус-ліфтинг – це операція по нарощуванню кісткової тканини на верхній щелепі, коли її не вистачає для установки зубних імплантів.

Індивідуальна будова верхньої щелепи або зміни які виникли в ній внаслідок видалення зубів, значно ускладнюють просту імплантацію штучних зубів, а часом роблять її абсолютно неможливою. У таких випадках на допомогу приходить синус-ліфтинг – найбільш популярний метод надання допомоги пацієнтам з дефіцитом кісткових тканин верхньої щелепи.

Імплантація штучних зубів з проведенням синус-ліфтингу – додаткова хірургічна операція, спрямована на відновлення кісткової тканини верхньої щелепи.

Існує два типи проведення даної операції:

  • відкритий;
  • закритий тип синус-ліфтингу.

ВІДКРИТИЙ СПОСІБ

Застосовується, якщо висота кісткових тканин верхньої щелепи менше 10 міліметрів.

Методика проведення відкритого синус-ліфтингу

Проводиться розріз вздовж перехідної складки (вище рівня передбачувано встановленого імпланта) для доступу до кістки, спеціальним інструментом здійснюється випилювання отвору у верхній щелепі для доступу до дна гайморової пазухи, не травмуючи її. Далі ручним способом тонку стінку пазухи піднімають, і проводиться підсипка кістки, таким чином, створюючи необхідну висоту для постановки імплантату. Після, за допомогою отриманої PRF-мембрани з власної крові пацієнта, здійснюється закриття отвору, а потім ушивання рани слизових клаптем. відкритий синус-ліфтинг

ЗАКРИТИЙ СПОСІБ

Застосовується, якщо висота кісткових тканин верхньої щелепи більше 10 міліметрів.

Методика проведення закритого синус-ліфтингу

Проводиться одномоментно при постановці титанового імплантату. Для цього в отриману лунку вводять спеціальний інструмент, який здатний атравматично підняти оболонку гайморової пазухи, механічним чином проводиться підсипка кісткової тканини, а потім проводять постановку імпланта, який розташовується під підсипаною кістковою тканиною, на необхідній висоті. Потім за допомогою PRF-мембрани отриманий отвір закривається і вшиваються слизовою оболонкою. закритий синус ліфтинг

У висновку: Синус-ліфтинг успішно застосовується в стоматології протягом майже тридцяти років.

І пацієнти з яскраво вираженим дефіцитом кісткових бічних відділів верхньої щелепи можуть сьогодні гідно оцінити прогрес в області стоматології, професійну роботу хірургів-стоматологів, а також незамінні переваги дентальних імплантатів.

Ми звяжемося з Вами прямо зараз!

    Є питання? Ми зв'яжемося з Вами прямо зараз!