Про Нас

НАША СТОМАТОЛОГІЯ ЗАБЕСПЕЧЕНА НІМЕЦЬКИМИ НАКОНЕЧНИКАМИ!

Всі стоматологічні установки стоматології «Сніжана» забезпечені наконечниками німецької компанії KaVo, яка є світовим лідером з виробництва медичного обладнання.

ЛІКУВАННЯ ДОРОСЛИХ І МАЛЕНЬКИХ ПАЦІЄНТІВ МИ МОЖЕМО ПРОВЕСТИ «УВІ СНІ»

На жаль, навіть багато дорослих бояться відвідувати стоматолога, не кажучи вже про дітей. Сучасна стоматологія знайшла і цій проблемі гідне вирішення – лікування зубів під час сну або під седацією. Як інноваційний медичний центр, «Сніжана» придбала в стоматологію необхідне обладнання для проведення стоматологічного лікування під седацією. Ви не відчуєте негативних емоцій і з хорошим настроєм повернетеся додому.

БРЕНДИ, З ЯКИМ МИ ПРАЦЮЄМО, ВІДОМІ У ВСЬОМУ СВІТІ!

Ми з гордістю можемо сказати, що застосовуємо високоякісні матеріали найвідоміших стоматологічних марок: Ivoclar Vivadent, Enamel plus, Dentsply, Kerr, SybronEndo, 3M ESPE, Septodont, TexnoDent, Straumann і ін.

БЕЗПЕКА ПАЦІЄНТА – ОСНОВНЕ ПРАВИЛО СТОМАТОЛОГІЇ «СНІЖАНА»

Обробку стоматологічного обладнання та меблів фахівці клініки проводять перед кожним прийомом пацієнтів. Також обов’язковим правилом є регулярна стерилізація інструментів і наконечників. Сьогодні «Сніжана» з упевненістю може гарантувати пацієнтам дотримання всіх правил безпеки під час лікування.

Незважаючи на те, що ми використовуємо дорогі матеріали і обладнання, наші ціни є найдемократичнішими серед приватних стоматологічних клінік Харкова. Не варто думати, що стоматологія «Сніжана» не для всіх є доступною, навпаки ми завжди відкриті для кожного пацієнта і максимально запропонуємо краще рішення саме для Вас.