ГОТОВІ ДО СВОЄЇ НОВОЇ ПОСМІШКИ ПІСЛЯ ІМПЛАНТАЦІЇ ЗУБІВ?

 

имплант зуба харьков

Наш ідеал – надавати пацієнтам тільки найкраще лікування і догляд в нашому сучасному Медичному центрі.
Тому ми використовуємо зубні імплантати відомих виробників, таких як Straumann Dental Implants, які є світовим лідером з виробництвом в Швейцарії.

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ

У ЧОМУ ПЕРЕВАГА ЗУБНИХ ІМПЛАНТАТІВ ПЕРЕД ІНШИМИ МЕТОДАМИ?

Найбільш поширеною альтернативою зубним імплантам є зубні протези і мости. Для виготовлення мостовидного протеза необхідно прикріпити штучні зуби до існуючих зубах. Це включає в себе обпилювання або зміна зубів по обидва боки від відсутніх зубів, щоб підтримувати міст. Якщо міст виходить з ладу, що в середньому може відбутися протягом 10 років, досить імовірно, що опорні зуби будуть пошкоджені, що може привести до їх втрати.


ЯК МЕНІ ДІЗНАТИСЯ, ЩО Я ПІДХОДЖУ?


Більшість людей, яким можна видалити зуб або встановити мости, підходять для імплантації зубів. Консультація нашого стоматолога-хірурга-імплантолога допоможе вам дізнатися, чи підходить вам відновлення зубного ряду за допомогою зубних імплантів.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ТРИВАЄ ЛІКУВАННЯ?

Стоматолог дасть вам приблизну оцінку часу лікування після вашої першої консультації. В даний час, в деяких випадках, зуби встановлюють одночасно з імплантатами. Порадьтеся зі своїм стоматологом, чи підійде це варіант вам. Зазвичай нові зуби встановлюються через 4-6 місяців після установки імпланта. У деяких випадках це може зайняти більше часу з-за складності випадку, але ваш стоматолог повинен мати можливість повідомити вам про це під час лікування.


ЯК виглядає і відчувається зубні імплантати?


Це найкраща альтернатива вашим власним зубам, яка у нас є.

Наші пацієнти повинні отримувати тільки найсучасніше і найкраще лікування, тому ми використовуємо нову технологію, яка значно знижує ризик зараження, час, необхідний для загоєння, і позитивно впливає на якість ясен і кістки, що утворюються після видалення зуба. Ця технологія називається фібрином, збагаченим тромбоцитами (PRF).

Невеликий зразок крові береться з вашої руки, і наша спеціалізована машина перетворює зразок в висококонцентрований матеріал (PRF), в який завантажуються всі продукти, необхідні для швидкого та безпроблемного загоєння.

Ми звяжемося з Вами прямо зараз!

    Є питання? Ми зв'яжемося з Вами прямо зараз!