Лечение десен и парадонтита в Харькове

100% точность всех операций благодаря единственному в Харькове швейцарскому аппарату Piezon Master

Материалы и оборудование из Швейцарии, Германии, Бельгии и Японии

Абсолютно безболезненное и приятное лечение зубов во сне

Записатья на прием  Різними захворюваннями пародонту страждають близько 85% жителів України. Примітно, що багато хто з них переривають курс терапії через болючість процедур і їх неефективність. На щастя, з кожним роком розширюється спектр методик лікування ясен без болю, страху і з високим ступенем результативності.

  Лікування ясен в клініці «Сніжана» – інновації в пародонтології.

  У клініці «Сніжана» не тільки слідкують за останніми досягненнями в області пародонтології, а й систематично впроваджують найбільш ефективні з них в роботу. Зупинимося більш детально на найцікавіших новинках. У стоматологічному відділенні нашої клініки встановлено обладнання німецької компанії Durr Dental – Апарат Vector – нове слово в лікуванні і профілактиці захворювань зубів і ясен. Принцип його роботи полягає у впливі на зубоясенні кишені ультразвукових коливань насадок, що працюють в спеціальних розчинах кальцію і фтору. По ходу процедури видаляються тверді і м’які зубні нашарування, які і є основною причиною захворювань ясен. Крім того, проводиться полірування тканин кореня зуба, що забезпечує тривалий ефект лікування. Апарат Vector ефективно очищає зубоясенні кишені на глибині до 11 мм (для порівняння – апарати-аналоги забезпечують проникнення тільки до 5 мм). Лікування ясен за допомогою такого обладнання допустимо навіть у літніх людей та вагітних жінок. Однак і це ще не все. Vector викликав справжню революцію в пародонтології. Він змінив сам принцип роботи з пошкодженими яснами. В ході процедури вплив здійснюється не на корінь зуба, а вздовж нього, мимохіть. Це виключає ударне навантаження на тканини і робить лікування ясен і зубів малотравматичним а, отже, практично безболісним. Також варто відзначити, що даний апарат може бути використаний для профілактики захворювань пародонту.

  Точна діагностика – запорука успішного лікування ясен.

  Щоб терапія була ефективною, лікар повинен максимально детально уявляти собі клінічну картину, з якої йому належить працювати. У стоматології «Сніжана» для цих цілей використовується спеціальне обладнання – апарат PaON. Він дозволяє з найбільшою точністю обстежити тканини пародонту, зробити висновок про їх стан, встановити наявність запалення ясен або флюсу і вибрати відповідну стратегію в лікуванні. Щоб записатися на прийом до стоматолога в клініці «Сніжана», досить залишити заявку на сайті, зв’язатися з адміністратором за вказаними телефонами або скористатися послугою зворотнього дзвінка. Ми подбаємо про красу і здоров’я вашої посмішки!
  Ми звяжемося з Вами прямо зараз!

   Є питання? Ми зв'яжемося з Вами прямо зараз!