Седация. Лікування зубів уві сні. Харків

Матеріали та обладнання з Швейцарії, Німеччини, Бельгії та Японії

Абсолютно безболісне і приємне лікування зубів уві сні

Записатися на прийом
sedacia

Лікування зубів у Харкові під седацією або уві сні

Сьогодні існує відмінний спосіб боротьби зі страхом відвідування стоматолога. Це лікування зубів під седацією. В ході процедури пацієнтові вводять анестетик, який занурює його в поверхневий сон. Все це усуває тривожні відчуття у пацієнта, спрощує роботу стоматолога і дозволяє провести всі складні маніпуляції за одне відвідування.

Стоматологія «Сніжана» пропонує вам лікування зубів не під глибоким наркозом, а під седацією із застосуванням однієї з найбільш інноваційних і безпечних систем – Neptune (Бельгія).

lechenie pod sedaciej

Якщо ви ще не чули про стоматологічне лікування із застосуванням седації (медикаментозного сну), то будете приємно здивовані, адже тепер турбота про здорову посмішку буде асоціюватися тільки з позитивними емоціями.

У сучасному світі дуже багато причин для нервового напруження, і красива усмішка точно не повинна бути однією з них. Тому стоматологи Медичного Центру «Сніжана» забезпечили комфортне безболісне лікування і усунули хвилювання, або навіть страх.

ЩО ТАКЕ СЕДАЦІЯ АБО МЕДИКАЕНТОЗНИЙ СОН?

Седація або медикаментозний сон, який застосовується в стоматології «Сніжана» це не наркоз, а поверхнева седація. Цей стан розслаблення і спокою, при якому можна провести максимально продуктивне лікування.

Використовуваний для седації газ «Севоран» не викликає побічних ефектів або алергії, має нейтральний запах, а також практично відразу виводиться з організму. На відміну від глибокого наркозу, при седації людина знаходиться в свідомості, може взаємодіяти і спілкуватися з лікарем. Під час седації, на відміну від наркозу, не пригнічується центральна нервова система, а значить пацієнт дихає самостійно, що робить процедуру абсолютно безпечною.

Особливо актуальна седація, коли заплановано лікування відразу декількох зубів. Воно пройде швидко і легко, і ви заощадите час на декілька візитів до стоматолога. Для маленьких пацієнтів седація, дуже часто, єдиний спосіб провести кілька стоматологічних маніпуляцій за один прийом, так як їм дуже складно довго сидіти на одному місці, або вони відчувають сильний стрес.

Спробуйте новий рівень антистрес-лікування зубів, без побічних ефектів і з хорошим настроєм анестезіолога.

Ціни

Ціна на лікування зубів під седацией

Інші послуги
  • Консультація анестезіолога 300 грн
  • Лікування під седацією в операційній протягом 1 години 3 000 грн
  • Лікування під седацией в кріслі (тільки дорослі) 1 година 1 800 грн
Ми звяжемося з Вами прямо зараз!

Чому саме ми?

Перш за все – це найсучасніше обладнання. Всі установки в клініці оснащені стоматологічними наконечниками німецької компанії KaVo, які визнані найкращими в світі.

Після лікування зубів пацієнтам стоматології «Сніжана» гарантований відмінний результат, оскільки в ході реалізації терапевтичних тактик наші фахівці використовують виключно матеріали провідних медичних виробників зі світовим ім’ям:

  • Ivoclar Vivadent;
  • Enamel plus;
  • Dentsply.

У клініці дотримуються найвищі стандарти гігієни для вашої повної безпеки.

Крім того, лікувати зуби в нашій стоматології є економічно вигідно. Крім розумних цін, ми надаємо висококваліфіковану консультацію за результатами огляду.

Подаруйте собі здорову і гарну посмішку без нервів і зайвих витрат – оберіть лікування зубів під седацією у стоматології «Сніжана».

Перед седацією необхідна консультація стоматолога, який оцінить обсяг лікування і дасть рекомендації по підготовці до седації. Так само ви можете записатися на консультацію до наших кваліфікованих анестезіологів.