Корекція вуздечки язика, губи

Оптимальний вік для вирішення труднощів з годуванням - від 2,5 до 6 місяців. Сучасне обладнання дозволяє проводити операцію навіть у такому ранньому віці.

Далі 6-9 років під час формування прикусу.

Абсолютно безболісні процедури уві сні.

Записатися на прийом  подрезание уздечки

  Коли потрібно робити підрізання вуздечки верхньої губи?

  Часто педіатри, логопеди і ортодонти радять виконати пластику вуздечки верхньої губи для попередження проблем з вигодовуванням, труднощів у вимові звуків. У перші хвилини необхідність подібної процедури лякає батьків, але в дійсності вона не несе ніяких ускладнень.

  Стоматологи рекомендують виконати підрізання вуздечки верхньої губи, якщо:

  1. Утворилася діастема в постійному прикусі між центральними різцями. Часто складка слизової утворює товстий тяж, який не дозволяє зубам зійтися до центру. За рахунок постійного навантаження щілина буде збільшуватися. Постійне травмування сосочка в кінцевому підсумку може стати причиною пародонтиту.
  2. Необхідно ортодонтичне лікування. Часто така проблема починає впливати на прикус. Тому для його виправлення часом вдаються до пластики.
  3. Існує загроза виникнення пародонтиту. Через стягування слизової оболонки відбувається рецесія ясен. Лікування такого захворювання тривале і дороге.
  4. Йде підготовка до знімного протезування. Постійний рух губ під час їжі або розмови може скидати протез.
  5. Порушення мовлення. Іноді логопеди рекомендують провести пластику вуздечки верхньої губи, у випадках появи труднощів з вимовою.
  Слід довірити проведення процедури досвідченим хірургам-стоматологам, які зможуть запропонувати сучасне вирішення проблеми.

  Як здійснюється пластика вуздечки верхньої губи?

  Існує два методи лікування. Класичний варіант – робота скальпелем. Сьогодні він використовується в основному тільки в державних клініках. Приватні стоматологи працюють з лазером. Відбувається операція в кілька етапів:
  • френотомія (розсічення);
  • френектомія (висічення);
  • Френулопластика (переміщення місця вплетення).

  Вік дітей, в якому ми рекомендуємо виконати пластику вуздечки верхньої губи

  алюкам варто проводити пластику в залежності від складності патології. Найбільш оптимальний вік для вирішення труднощів з годуванням – від 2,5 до 6 місяців. Сучасне обладнання дозволяє проводити операцію навіть у такому ранньому віці. Немовлята її легко переносять, тому переживати не варто. Далі 6-9 років під час формування прикусу. Дорослі переносять підрізання вуздечки верхньої губи також легко, як і дітки.

  Де підрізати вуздечку губи?

  Стоматологія «Сніжана» пропонує послуги дитячих та дорослих стоматологів-хірургів. Всі фахівці мають багаторічний досвід, тому проведуть операцію будь-якої складності на високому рівні.

  Чому важливо вчасно підрізати вуздечку язика?

  Стан ротової порожнини у дітей безпосередньо впливає на нормальний розвиток: мова, прийом їжі, зовнішній вигляд, усмішка. Серед малюків часом спостерігається зменшення довжини вуздечки або неправильне її положення. Причинами виникнення такої ситуації може стати патологія вагітності або ж спадковість. Батькам потрібно вчасно виконати підрізання вуздечки язика малюка у висококваліфікованих дитячих стоматологів, щоб запобігти появі дефектів при розмові, нерівномірної побудови зубного ряду. Важливо, щоб дитину прооперували до 5-9 років, тоді можна буде обійтися без накладення швів. Тому не варто відкладати візит до фахівця. Пластика вуздечки язика виконується декількома способами:
  1. Видалення. За допомогою спеціальних інструментів роблять надрізи «трикутником», затиснувши верхню частину вуздечки, а краї рани зшивають.
  2. Розрізання. Спочатку бічні складки розсікають, а після стягуються за допомогою поперечних швів, захоплюючи тканини. Цей спосіб є найбільш простим і поширеним.
  3. Переміщення місця кріплення. Два розрізу відокремлюють смужку тканини між сосочками і перехідною складкою, а краю зближують, використовуючи шовний матеріал. Після цього до ділянки рани пришивають відрізану смужку.
  Після процедури потрібно відправитися на прийом до логопеда. Лікар призначить вправи, які допоможуть розтягнути складки і м’язи язика. Іноді може знадобитися також масаж обличчя.

  Яка ціна підрізання вуздечки язика??

  Не варто переживати, що перед операцією доведеться витратити занадто багато часу на підготовку. У рідкісних випадках просять здати клінічний аналіз крові і пройти флюорографію. Єдине, перед процедурою варто гарненько поїсти, нагодувати дитину, щоб запобігти розвитку додаткового післяопераційного дискомфорту. Сьогодні є можливість виконати підрізання скальпелем і лазером. У першому випадку загоєння займе близько тижня, в другому – кілька днів. Вартість буде залежати від обраного методу. Ціни на корекцію вуздечки губи і язика представлені внизу сторінки.

  Виконання пластики вуздечки язика стоматологами-хірургами Харкова

  У стоматології «Сніжана» працюють найкращі стоматологи-хірурги першої столиці. Сучасне обладнання дозволяє якісно і безболісно здійснювати навіть найважчі хірургічні втручання. У стоматології створені всі умови для комфортного перебування пацієнта. Демократичні ціни і програма лояльності стане приємним бонусом.
  Ми звяжемося з Вами прямо зараз!

   Є питання? Ми зв'яжемося з Вами прямо зараз!

   Ціни

   Ціна на корекцію вуздечки губи, язика в Харкові

   Інші послуги
   • Лазерне розсічення укороченою вуздечки верхньої губи, язика 1700 грн
   • Френулопластика 1000 грн
   • Седация дитяча (1 година) 3 500 грн
   • Анестезія ін'єкційна 200 грн