Чому обирають нас

records

Повний спектр стоматологічних послуг

Ціни повністю відповідають якості

В нас працюють кращі стоматологи Харкова

Ми використовуємо найсучасніші технології

Ми звяжемося з Вами прямо зараз!

  Є питання? Ми зв'яжемося з Вами прямо зараз!

  • СТОМАТОЛОГІЯ ЄКСПЕРТНОГО РІВНЯ  У ХАРЬКОВІ 

   Ми надаємо всі види послуг стоматології в Харкові – безболісне лікування та видалення зубів, виправлення прикусу, відновлення втрачених зубів, профілактика захворювань порожнини рота і багато іншого. Краще обладнання, стоматологи з досвідом роботи від 15 років – в стоматологічній клініці «Сніжана» завжди раді Вам допомогти.


  • Лікування зубів

   Абсолютно безболісне і приємне лікування зубів уві сні Матеріали та обладнання зі Швейцарії, Німеччини, Бельгії та Японії.

   Детальніше


  • Лікування ясен

   Єфективне лікування запалених ясен. Лікування усіх видів захворювань ясен, а саме пародонтоза, пародонтита, гінгівіта та ін.

   Детальніше

  • Вирівнювання зубів

   Комплекс заходів, який зробить Ваші зуби ідеально рівними і бездоганно гарними!

   Детальніше


  • Відбілювання зубів

   Безпечне відбілювання зубів всесвітньо відомою системою Opalescence Boost (США),
   усього за 1 процедуру зуби стають світліше на 4-6 тонів, а єфект зберігається до 3-х років.

   Детальніше


  • Чистка зубів

   Чищення зубів матеріалами нового покоління виробництва компанії KaVo (Німеччина)

   Детальніше


  • Імплантація зубів

   100% точність всіх операцій завдяки інноваційній системі комп’ютерного моделювання і єдиному в Харкові швейцарському апарату Piezon Master

   Детальніше


  • Протезування зубів

   Застосовуючи новітні технології, наші фахівці відновлюють пацієнтам жувальні здібності і повертають їм білосніжну усмішку

   Детальніше


  • Видалення зубів

   Безболісне видалення зубів за допомогою ультразвукового апарату Pieson (Швейцарія). Знеболюючі анестетики останнього покоління виробництва Франції та США;
   Наявність Спеціалізоване станції Neptune для проведення видалень уві сні

   Детальніше


  • Дитяча стоматологія

   Правильне знайомство і психологічна адаптація. Використання безболісних методик проведення процедур. Лікування молочних зубів в ігровій формі з переглядом мультиків або під седацією

   Детальніше

  Записатися на прийом

  Заповніть форму нижче і наші адміністратори зв’яжуться з вами найближчим часом.


   Акційні пакети

   Сімейна стоматологія 'Cнежана' в Харкові готова надати Вам допомогу в лікуванні зубів у дітей і дорослих. Для Вас надані акційні пакети з переліком яких Ви можете ознайомитися тут

   показати ще

   Наші новини

   Наші клієнти завжди можуть стежити за оновленнями стоматології в клініці 'Сніжана'

   показати ще
   image

   Готові до своєї нової усмішки?

   Наш ідеал - надавати пацієнтам тільки найкраще лікування і догляд в нашому сучасному Медичному центрі. Тому ми використовуємо зубні імплантати відомих виробників, таких як Straumann Dental Implants, які є світовим лідером з виробництвом в Швейцарії.

   Подробнее

   Стоматологія «Сніжана» у Харкові

   Стоматологія «Сніжана» в Харкові – це клініка європейського рівня, в якій створені найкращі умови для комфортного і безболісного лікування і видалення зубів. У нас використовуються сучасні технології протезування і профілактики захворювань ротової порожнини. У нас працюють фахівці з великим досвідом роботи, орієнтовані на використання європейських методик, які гарантують максимальну ефективність лікування зубів і досягнення високого естетичного ефекту. У європейській стоматології використовується найкраще обладнання для надання повного спектру актуальних стоматологічних послуг:

   Діагностика

   – дозволяє вчасно виявити захворювання зубів, слизової і м’яких тканин порожнини рота. Для виявлення патологій виконуються прицільні та панорамні знімки, проводиться комп’ютерна томографія, що дозволяє виявити будь-які захворювання і проблеми з прикусом і станом зубощелепного апарату.

   Лікування зубів

   – виконується якісними високоміцними пломбувальними матеріалами, виготовленими в Японії, Німеччині, Бельгії та Швейцарії. Сімейна стоматологія «Сніжана» – єдина в Харкові, де використовується ультразвуковий апарат Piezon Master, що забезпечує високу точність маніпуляцій. В нашій клініці проводять якісне лікування карієсу і його ускладнень – пульпіту і періодонтиту, для цього застосовуються сучасні знеболюючі препарати. Для пацієнтів з підвищеною чутливістю або страхом перед майбутніми лікуванням є доступне занурення в поверхневий сон, седацію..

   Хірургічне лікування

   – включає просту екстракцію зуба і складне видалення зубів мудрості, ретинованих зубних одиниць або кіст. Крім того, стоматолог-хірург проводить лікування травм зубощелепного апарату і усунення таких патологій, як заяча губа або вовча паща.

   Лікування ясен

   – передбачає лікування гінгівіту і пародонтиту, очищення ясенних кишень і м’яких тканин за допомогою обладнання німецької компанії Durr Dental. Під час процедур виконується видалення бактеріального нальоту, м’яких і твердих відкладень, полірування зубів. Використання сучасного обладнання виключає вплив на зубні корені і робить лікування малотравматичним і безболісним.

   Імплантація зубного ряду

   – виконується в стоматологічній клініці декількома способами і дозволяє повністю відновити один або декілька зубів, навіть при відсутності кісткової тканини, за допомогою синус-ліфтингу або остеопластики. Досвідчені лікарі підбирають для пацієнтів найбільш оптимальний варіант відновлення зубного ряду.

   Протезування зубів

   – проводиться для відновлення жувальних функцій і збереження естетичного вигляду зубного ряду. У клініці «Сніжана» вирішення проблеми відсутності зубів виконується протезуванням повними знімними і незнімними, а також бюгельними зубними протезами, конструкціями з використанням металокерамічних і безметалевих коронок, протезами на імплантатах, а також відновленням зубів за допомогою вінірів.

   Вирівнювання зубного ряду

   – необхідно для поліпшення функціональності і зовнішнього вигляду зубів при неправильному прикусі або порушеному розташуванні зубів в зубному ряду. Лікування проводиться за допомогою різних брекет-систем.

   Чищення зубів і відбілювання зубів

   – дозволяють відновити природний колір емалі, усувають бактеріальний наліт і відкладення зубного каменю на поверхні коронки і в проміжку між зубами. Проведення комплексного очищення за сучасною європейською технологією забезпечить комфорт під час процедури і чудовий кінцевий результат, а різні методики відбілювання зубів гарантують білосніжну усмішку.

   Дитяча стоматологія

   – включає лікування і видалення молочних зубів, формування правильного прикусу у маленьких пацієнтів, лікування запалених процесів в порожнині рота, а також проведення заходів по зміцненню зубної емалі і профілактиці карієсу.

   Крім того, ми пропонуємо лікування зубів за допомогою седації. Вартість 1 години седації 3000 грн.

   Відгуки пацієнтів про проведене лікування в нашому Медичному центрі є свідченням того, що в стоматології «Сніжана» працюють найкращі стоматологи, що усувають найскладніші захворювання в порожнині рота.

   Перший прийом в нашій стоматології у Харкові – вартість 150 грн. Під час візиту пацієнти проходять діагностику та отримують вичерпну консультацію про наявні проблеми, після чого стоматолог підбирає оптимальний план лікування з урахуванням індивідуальних особливостей організму і фінансових можливостей пацієнта. Остаточну вартість лікування за прейскурантом визначає лікуючий лікар після визначення обсягу необхідних процедур. Якщо ви хочете отримати якісне лікування зубів та ясен за демократичною ціною, звернення в стоматологію «Сніжана» стане для вас найкращим вибором.