ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ В ХАРКОВІ

Лікуванням маленьких пацієнтів у нас займаються підготовлені дитячі стоматологи з досвідом більш 15 років;

Перед лікуванням дитячий стоматолог знайомиться з дитиною, а самі процедури проводяться в ігровій формі або під седацией;

Знеболювання місця лікування здійснюється гелями, тому дитина не отримує психологічної травми від відвідування кабінету стоматолога.

Записаться на прием
стоматолог харьков

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ В «Сніжані». ПОСЛУГИ

Лікування карієсу молочних зубів

У стоматології «Сніжана» лікування карієсу у дітей, проводиться як із застосуванням бормашини, так і без неї. Вибір методики лікування визначається дитячим стоматологом і залежить безпосередньо від стадії каріозного процесу. Також ми здійснюємо всі послуги по лікуванню каналів, пульпіту, перідонтиту і т.д. Пломбування зубів у дітей здійснюється пломбами останнього покоління з високим рівнем стійкості до жувальних навантажень.

дитячий стоматолог

Пластика вуздечки верхньої губи, язика

У стоматології «Сніжана» працюють найкращі стоматологи-хірурги першої столиці. Сьогодні є можливість виконати підрізання скальпелем і лазером. Сучасне обладнання дозволяє якісно і безболісно здійснювати навіть найважчі хірургічні втручання. У стоматології створені всі умови для комфортного перебування пацієнта.

Лікування зубів за допомогою седації

Седація (медикаментозний сон) – це стан розслаблення і спокою, при якому можна провести максимально продуктивне лікування.

Препарат, який використовується для седації «Севоран» не викликає побічних ефектів або алергії, має нейтральний запах, а також практично відразу виводиться з організму. На відміну від глибокого наркозу, під час седації людина знаходиться в свідомості, може взаємодіяти і спілкуватися з лікарем. Також при седації, на відміну від наркозу, не пригнічується центральна нервова система, а значить пацієнт дихає самостійно, що робить процедуру абсолютно безпечною.

Професійна гігієна ротової порожнини для дітей

У дітей також, як і у дорослих, утворюється на зубках твердий наліт і звичайна чистка зубів не здатна його повністю зняти. У таких випадках дитячий стоматолог проводить професійне видалення зубних відкладень спеціальною щіткою і пастою.

Зміцнення емалі і профілактика карієсу у дітей

Для зміцнення емалі, дитячий стоматолог, наносить на зубки фторвмісні гелі, які не викликають ніякого дискомфорту. А щоб їжа не затримувалася в заглибленнях, герметизуємо фісури.

Сріблення молочних зубів в дитячій стоматології

Методика передбачає покриття поверхні зуба матеріалом на основі нітрату срібла, що створює певний захист для емалі і сприяє зупинці розвитку карієсу. Ефективно тільки на початковому етапі появи карієсу.

Видалення молочних зубів

Дбайливо і акуратно видаляємо розхитані молочні зубки, а також у випадках, коли така процедура з особливих причин призначена лікарем дитини. У деяких складних випадках, дитячий стоматолог для видалення складних зубів підключає хірурга-стоматолога.

Виправлення прикусу у дітей

Раннє виявлення дитячим стоматологом проблем з прикусом і нерівністю зубного ряду допоможе розпочати лікування в тому віці, коли вирішити це простіше і набагато дешевше, а Ваша дитина вже через кілька років скаже за це «велике дякую», адже Ви позбавите її від психологічних комплексів. У нашій стоматології для дітей доступні такі методики, як лікування трейнерами, пластинами, брекет-системами. Консультація ортодонта 200 грн. Ціни на дитячу стоматологію ви знайдете нижче на сторінці.

дитячий стоматолог харків

Ціни дитячої стоматології

Дитяча стоматологія на Тобольської 45 в Харкові. ціни, які вас приємно здивують

Інші послуги
 • Консультація стоматолога 150 грн
 • Проведення процедур під седацией 1 год (під час сну) 3 500 грн
 • Встановлення пломби від 450 грн
 • Пломбування кореневого каналу 200 грн
 • Герметизація фісур (1 зуб) 350 грн
 • Сріблення молочного зуба 100 грн
 • Зняття зубних відкладень (щітка + паста) 2 щелепи 300 грн
 • Зняття зубних відкладень ультразвуком + фторовмісна паста (2 щелепи) 400 грн
 • Розкриття періодонтиту у дітей 200 грн
 • Видалення молочного зуба 350 грн
 • Видалення молочного зуба. Хірург 550 грн

ДИТЯЧИЙ СТОМАТОЛОГ - ЦЕ ДРУГ, ЯКОМУ МОЖНА ДОВІРИТИ ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ

image description
 • 01
  Перший візит і знайомство Якщо дитина у нас на першій консультації, то ми просто знайомимося з ним. Розповідаємо спеціально підготовлену казку про те, як проводиться лікування молочних зубків і як за ними правильно доглядати.
 • 02
  Знеболювання і лікування Наша мета не викликати у дитини страх і звести до мінімуму хворобливі відчуття. Тут нам допомагають знеболюючі пасти замість уколів і сучасні методики лікування без застосування бормашини.
 • 03
  Профілактичні огляди Не секрет, що лікування молочних зубів є обов'язковим і значно впливає на майбутні постійні зуби. Тому кожні 6 місяців ми запрошуємо дітей на огляд.
Ми звяжемося з Вами прямо зараз!

Хороший дитячий стоматолог – який він?

Батьки знають, як легко звичайний похід до лікаря може перетворитися на справжнє випробування з істериками, сльозами і капризами.

А що вже говорити про “найстрашнішого” дитячого доктора – стоматолога, коли щоб тільки посадити дитину в крісло ти повинен, щонайменше, мати навики проведення переговорів з терористами, а в крайньому випадку вміти звертатися до вищих сил і магії!

Але навіть коли, здавалося б, половину роботи вже зроблено, і дитина в кріслі, маленькі пацієнти часто відмовляються відкривати рот, міцно стискаючи щелепи, і навіть обіцянку “я тільки подивлюсь” не спрацьовує. Багато дитячих стоматологів в своїй практиці явно стикалися з такими випадками неодноразово. Подібна поведінка дитини помітно ускладнює роботу фахівця, і змушує переживати і бентежитися батьків, адже, як ще можна реагувати, коли твоя дитина або плаче ридма, або зовсім відмовляється лікувати зуби!

Причиною такої складної поведінки зазвичай є перший похід до стоматолога, який залишає в пам’яті дитини виключно неприємні або навіть страхітливі спогади. Швидше за все дитячий стоматолог не приділив належної уваги психологічного аспекту процедури, утворивши в свідомості дитини пряму схильність до дентофобії або боязні стоматолога.

Щоб виключити виникнення проблем і страхів у майбутньому, батькам слід відповідально підійти до вибору дитячого стоматолога.

Професійні дитячі стоматологи повинні мати не тільки великий досвід в стоматологічній сфері, а й володіти певними знаннями про дитячу психологію. Потрібно знайти до дитини індивідуальний підхід, щоб налагодити контакт і залишити позитивне враження з першого прийому. Не варто забувати про те, що дитячий стоматолог повинен бути щирим і спілкуватися з дитиною на рівних, а також мати невичерпний запас терпіння і приготуватися до серйозного діалогу з маленьким пацієнтом, в процесі якого доктор зможе докладніше дізнатися, що саме лякає дитину, і допомогти подолати цей страх.

Під час лікування у дитячого стоматолога слід діяти акуратно і швидко, так як дитина не зможе сидіти довго на одному місці. Хороший дитячий стоматолог здатний перетворити “страшні” стоматологічні процедури в цікаву пригоду або пізнавальну гру.

Дитячий стоматолог в Харкові, що працює в стоматологічній клініці “Сніжана” є втіленням того, яким може бути ідеальний лікар для вашої дитини! Ми з особливою ретельністю стежимо за тим, щоб кожен наш пацієнт йшов від нас з посмішкою. Для цього у нас є кваліфіковані і стресостійкі фахівці, улюблені мультики, які відвернуть вашого малюка в процесі лікування, а також забавні іграшки, готові завжди протягнути свою м’яку лапу допомоги в цій нелегкій справі!

Дитяча стоматологія – важливий момент в здоров’ї дитячих зубів

Діти в основному бояться стоматолога. Часто причиною цього є той факт, що батьки абсолютно не звертають увагу на здоров’я молочних зубів, знаючи, що вони рано чи пізно випадуть, а на їх місце займуть постійні зуби і відвідування стоматолога починається вже тоді, коли ростуть постійні зуби, а тому діти зовсім не знайомі зі стоматологом і для них кожен похід до лікаря – катування з істериками.

Здоров’я ротової порожнини – один з найважливіших профілактичних заходів для всього організму. Так склалося в Україні, що поки зуби міцні і здорові – до стоматолога ми не ходимо, регулярно не перевіряємо. Але карієс зазвичай не проявляє себе до тих пір, поки зуби не починають «сипатися» масово. Ще вчора зуби могли бути міцними, зовні здоровими, а сьогодні у зуба може відколотися половина і при поході до стоматолога може виявитися, що карієс вже вразив далеко не один зуб.

Відвідування стоматолога дітьми не менш важливо, ніж відвідування стоматолога дорослими. І якщо дорослі вже усвідомлено самі розуміють коли їм потрібно йти до лікаря, або ж йдуть до лікаря, коли виявили вже проблему, то дитина найчастіше не в змозі виявити проблему з зубами і попросити відвести його до стоматолога. А враховуючи ще й той момент, що багато батьків занадто легковажно ставляться до нагляду за молочними зубами, вважаючи, що раз вони випадуть рано чи пізно, то і лікувати їх нема чого, з дитинства не знайомлять дитину зі стоматологом. І ось коли у дитини вже справжні зуби і з ними проблема – він боїться стоматолога, для нього кожен похід пов’язаний зі стресом і істерикою. Упевнений, зараз багато батьків дізналися в описі вище своїх дітей.

Діти – це відображення своїх батьків. Якщо батьки стежать за своїми зубами, регулярно відвідують стоматолога для перевірки в профілактичних цілях і беруть з собою дітей – вони звикають до такого порядку і сприймають похід до стоматолога як щось важливе, потрібне і корисне. Дитяча стоматологія – важлива в житті кожної дитини, прищеплюючи йому турботу про свої зуби, правильну установку на життя і допомагаючи дитині усвідомити важливість здоров’я зубів на все життя.

Дитяча стоматологія в Харкові

Ми постаралися зробити похід до дитячого стоматолога максимально комфортним і корисним для дитини. Візит до стоматології дозволить дитині звикнути до дитячого стоматолога та зберегти здоров’я молочних зубів до появи справжніх.

Каріозні молочні зуби – це джерело інфекцій для всього організму, які можуть давати ускладнення на важливі органи, в тому числі серце, суглоби, нирки. Саме тому важливо стежити за гігієною порожнини рота дитини і регулярно раз на півроку відвідувати дитячого стоматолога для профілактичного огляду і своєчасного лікування молочних зубів у разі виявлення вогнищ карієсу.

Як підготувати дитину до відвідування дитячого стоматолога?

Міжнародна асоціація стоматологів стверджує, що дитяча стоматологія заслуговує на особливу увагу і стежити за зубами потрібно з досить юного віку.

Регулярний огляд і правильна гігієна порожнини рота – головний ключ до здорових зубів і безтурботного дитинства. А чим раніше відбудеться знайомство дитину зі стоматологом, тим впевненіше він буде себе почувати і спокійніше реагувати на наступні візити до лікаря.

І ось ви вже запланували відвідування стоматолога, записалися на прийом і вигадуєте хитромудрий план, як правильно організувати відвідування лікаря з мінімальною травмою для психіки дитини. Ми вирішили вам допомогти в цій нелегкій справі і дати кілька порад про те, як підготувати дитину до знайомства та лікування у дитячого стоматолога.

 • Не треба нервувати батькам. Дитина може відчути ваші переживання і ви ризикуєте отримати передчасно переляканого малюка.
 • Трохи розкажіть дитині про те, що йому будуть робити. Головна думка, яку ви повинні донести – дитяча стоматологія – це не страшно, а лікар просто подивиться зубки і перевірить, чи здорові вони.
 • Також не акцентуйте увагу на тому, що буде боляче або неприємно, щоб зайвий раз не налякати дитину. Тим більше, що сучасна дитяча стоматологія вже давно вирішила проблему неприємних відчуттів і практично всі процедури проходять абсолютно безболісно!
 • Якщо зуб потрібно лікувати – не розповідайте дитині науково-медичну термінологію, щоб не викликати зайвої настороженості і сумнівів. Раптом це знадобиться – дитячий стоматолог, який має великий досвід в спілкуванні з переляканими дітьми, сам надасть правильну і необхідну інформацію, не наводячи дитині страхітливих термінів.
 • На прийом до стоматолога дитина з батьками повинна прийти заздалегідь, щоб малюк звик до атмосфери клініки і не відчував дискомфорту, дозвольте йому взяти з собою улюблену іграшку, а в стоматологічне крісло краще сісти разом, щоб йому було комфортніше і спокійніше, відчуваючи вашу підтримку.
 • Якщо раптом на прийомі у лікаря дитина розплакалася, ні в якому разі не лайте його і не кричіть – для нього це стрес і йому потрібна ваша підтримка, а не агресія. Постарайтеся його заспокоїти, пообіцяти йому нову іграшку або ласощі і звичайно ж виконайте обіцянку.

Підтримуйте і заохочуйте вашу дитину, оточіть її турботою і спокоєм, покажіть, що цього не варто боятися, а відвідування стоматолога зробить зубки здоровими, красивими і сильними, і тоді все пройде найкращим чином. Правильний настрій з боку батьків – це своєрідний грунт для подальшого прагнення дитини до правильного догляду за зубами і порожниною рота.

Якщо вашій дитині необхідна стоматологічна допомога або ж ви перебуваєте в пошуку лікаря для дитини, до ваших послуг клініка «Сніжана» – найкраща дитяча стоматологія Харкова. Тут працюють фахівці, орієнтовані на ефективне лікування маленьких пацієнтів без страху і паніки. У нас є яскраві іграшки і найулюбленіші дитячі мультики – дитина і не помітить, як процедура вже закінчиться! З нашої клініки діти йдуть щасливими і здоровими!