ОЧИЩЕННЯ ЗУБІВ У ХАРКОВІ
З ТЕХНОЛОГІЄЮ KAVO PROPHYPEARLS

Абсолютний комфорт під час і після процедури

Дрібнозерниста структура порошку KaVo PROPHYpearls навідміну від недорогих китайських аналогів, не розбиває ясна, а навпаки їх підтягує, не травмує емаль, акуратно і дбайливо знімає наліт, зубний камінь і різні зубні відкладення. В результаті ні під час чистки, ні після неї Ви не відчуєте дискомфорту і зможете сміливо показувати посмішку близьким.

Нейтральний аромат

Багато пацієнтів, які мають попередній досвід чистки, скаржаться на неприємні відчуття під час процедури. Поспішаємо всіх порадувати – KaVo PROPHYpearls має нейтральний аромат без присмаку соди, солі або піску, під час чистки не пересихає в роті.

Підходить для Вас особисто

Технологія ефективно застосовується для проведення чистки у дорослих і дітей, у випадках високої чутливості зубів у пацієнтів, а також при проблемах з яснами. Це означає, що методика не має протипоказань і підходить для Вас особисто.

КОМПЛЕКСНА ГІГІЄНА РОТОВОЇ ПОРОЖНИНИ В КЛІНІЦІ «СНЕЖАНА» ВКЛЮЧАЄ

 • 01 Видалення каменя і зубних відкладень ультразвуком
 • 02 Очищення емалі від нальоту методом Air Flow
 • 03 Шліфування зубів і видалення шорсткостей
 • 04 Зміцнення емалі спеціальними пастами і гелями

ЧИСТКА ВІД КАМЕНЮ та зубного нальоту В 4-РИ ЕТАПИ

Ви отримуєте комплесну професійну гігієну ротової порожнини (чистку) за одне відвідування стоматолога. Чищення зубів включає:

 • Видалення зубного каменю – проводиться ультразвуковим апаратом без механічного впливу. На першому етапі знімаються тверді зубні і підясенні камені. Технологія застосовується, як профілактика розвитку карієсу і захворювань ясен.
 • Зняття нальоту і освітлення емалі Air Flow – проводиться за допомогою швейцарського апарату EMS. На цьому етапі знімається жовтий наліт з зубів і відновлюється їх натуральний колір. Підходить для тих, хто носить імпланти і протези.
 • Шліфування зубної поверхні – після попередніх двох етапів поверхня зуба залишається шорсткою і до неї можуть під час їжі причепитися частинки їжі, як наслідок – ефект після професійної гігієни ротової порожнини буде нетривалим. Тому проводиться шліфування, за допомогою якого зуб стає рівним і гладеньким.
 • Полірування зубів і зміцнення емалі – завершальний і досить важливий етап процедури, який часто стоматологи втрачають. Якою б щадною не була технологія чищення, зуби піддаються впливу, тому ми обов’язково наносимо фторвмісні пасти. Вони зміцнюють емаль і зберігають природну структуру зуба.

Очищення зубів в Харкові в стоматології «Сніжана»

Багато людей помилково вважають, що дотримання всіх правил особистої гігієни дає абсолютну гарантію здоров’я ротової порожнини. Насправді, застосування пасти, флосса, розчину для полоскань не завжди дозволяє отримати потрібний результат. Стоматологія «Сніжана» в Харкові пропонує великий спектр процедур з професійної гігієни зубів для оздоровлення тканин порожнини рота. Виконувати процедуру необхідно не рідше одного разу на півроку, що вважається найкращим превентивним способом лікування більшості захворювань ротової порожнини.

Методи чистки зубів в стоматології «Сніжана»

Професійна чистка зубів показана при появі неестетичного жовтого нальоту і твердих нашарувань на зубах і виконується в кабінеті стоматолога з застосуванням спеціального обладнання. Такий патологічний стан зазвичай пов’язаний з шкідливими звичками (куріння, зловживання чорною кавою) і неправильним прикусом. Під час процедури виконується усунення пігментного нальоту і відкладень, профілактичний огляд і оцінка стану ротової порожнини. За відгуками пацієнтів, чистка зубів відбілює зубну емаль на 2-3 тони без пошкодження верхнього шару. Процедура проводиться:

 • ультразвуковим методом (руйнуванням відкладень спеціальними хвилями високої частоти);
 • спрямованої струменем води і повітря (методика Air Flow).

Вплив на зуби і ясна класичними стоматологічними інструментами рідко проводиться через великий ризик пошкодження тканин і слизової оболонки рота.

Підготовка до процедури

Будь-які терапевтичні маніпуляції вимагають якісної підготовки. У випадку апаратної чистки зубів вона починається з комплексної діагностики здоров’я пацієнта. Важливо з’ясувати, що стало причиною патологічного стану порожнини рота. Для виключення впливу супутніх захворювань виконується візуальний огляд слизової оболонки і ясен.

Ультразвуковий метод

Чистка зубів ультразвуком проводиться з використанням сучасного обладнання – ультразвукового скейлера, робочою ланкою якого є наконечник, що здійснює близько 30 тисяч коливань в хвилину і створює вібраційні хвилі. Апарат забезпечений резервуаром для антибактеріальної рідини, що омиває насадку і тканини порожнини рота. Вона має антимікробну дію і виключає нагрівання інструменту. Переваги ультразвукової чистки зубів:

 • максимальне видалення нальоту і каменю у важкодоступних місцях;
 • лікувальний вплив, знешкодження хвороботворних мікроорганізмів;
 • видалення підясенних відкладень, профілактика гінгівіту і хвороб тканин пародонта;
 • безболісне проведення процедури.

Піскоструминна чистка методом Air Flow

Чищення зубів методом Air Flow проводиться з використанням піскоструминного апарату, який видає під тиском струмінь повітря з водою і дрібнодисперсним порошком з лікувальними добавками. Під час процедури видаляється м’який наліт з фарбувальними пігментами і невеликі відкладення зубного каменю. Чистка Air Flow не вимагає ін’єкції знеболюючого препарату, але людям з патологічно чутливими яснами рекомендується нанести гель, який тимчасово «заморожує» нервові закінчення. Далі лікар встановлює розширювач губних м’язів і аспіратор слини.

Для очищення фахівець підносить до зубів насадку піскоструминного апарату і включає прилад, направляючи струмінь під кутом 30 градусів. Лікар обробляє кожен зуб, регулюючи тиск і кут повітряно-краплинного потоку. Під дією найдрібніших частинок порошку наліт розбивається і змивається, не пошкоджуючи зубну емаль. До переваг цього виду чищення можна віднести:

 • безболісність процедури;
 • натуральність складу розчину;
 • почуття чистоти свіжості ротової порожнини після закінчення сеансу.

Правильна чистка зубів методом Air Flow і ультразвуком закінчується поліруванням кісткової тканини, необхідної для усунення будь-яких дефектів емалі і збагаченням кісткових тканин фтором. Для цього на зуби наноситься спеціальний лак, що перешкоджає утворенню нальоту. Після професійної гігієни зубів немає необхідності приймати знеболюючі та антибактеріальні препарати. Рекомендації стоматолога-гігієніста на відновний період зазвичай зводяться до захисту емалі від механічного впливу і небезпечних перепадів температур. У перші дні після санації необхідно відмовитися від вживання продуктів, що містять барвники.

Чищення зубів із застосуванням спеціального обладнання не проводиться пацієнтам із захворюваннями серцево-судинної системи, на інфекційні захворювання (ВІЛ, туберкульоз, гепатит і ін.). Використання спрямованого потоку повітря не рекомендується при виявленні у пацієнта бронхіальної астми, інших захворювань легень.